Banner strony

Informacja dot. projektu pn. „Start w nowe możliwości"

Paweł Rozmarynowski ARTCOM informuje, że realizuje na terenie województwa podkarpackiego projekt pn. „Start w nowe możliwości" nr FEPK.07.04-IP.01-0067/23, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, Priorytet 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian,  Działanie FEPK.07.04 Poprawa sytuacji na rynku pracy osób ubogich pracujących, oraz odchodzących z rolnictwa.

artom logo projekt

Konferencja „Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród i połóg”

Konferencja „Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród i połóg”Szpital Specjalistyczny w Jaśle zaprasza na pierwsze tego typu, BEZPŁATNE spotkanie w Tygodniu Godnego Porodu. To cykl wydarzeń i spotkań z inicjatywy Fundacji Rodzić po Ludzku w ramach Międzynarodowego Tygodnia Godnego Porodu ENCA. Motywem wiodącym jest „Koktajl hormonów – poznaj przepis na dobry poród i połóg". Chcemy Was zainspirować, wzmocnić i lepiej przygotować na przejście przez poród i wspólny połóg. 

Data: 15.05.2024r. w godz. 9.00- 17.00

Miejsce: Generator Nauki Gen w Jaśle

Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 maja GOPS nieczynny

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2024 r.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Żmigrodzie
będzie nieczynny.

Zaproszenie do udziału w konkursie „Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2024

Zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem do udziału w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Rękodzielniczej „Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2024.

Szczegóły

„Piękno zamknięte w koronce” Krasne 2024

X