„Bezpieczne ferie” - spotkanie profilaktyczne połączone z zabawami ruchowymi i edukacyjnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Żmigrodzie wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przyczyniając się do zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie ferii oraz zagospodarowania czasu wolnego, zorganizował spotkanie profilaktyczne na temat zagrożeń w sieci, połączone z zabawami ruchowymi i edukacyjnymi.

Spotkanie „Bezpieczne ferie” zorganizowane zostało 19 lutego na hali sportowej w Nowym Żmigrodzie dla grupy dzieci w przedziale wiekowym 8 do 15 lat. Jego celem była edukacja na temat zagrożeń online, takich jak cyberprzemoc, temat prywatności i bezpieczeństwa w sieci, reagowania na niebezpieczne sytuacje oraz promowanie zdrowych nawyków, takich jak aktywność fizyczna.

Dziękujemy Policjantom KPP Jasło i KP w Nowym Żmigrodzie za udział w spotkaniu oraz Szkole Podstawowej w Nowym Żmigrodzie za udostępnienie hali sportowej, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej za pomoc w organizacji spotkania.

IMG 0199 1

IMG 20250219 123247

IMG 0983

image8a

IMG 20250219 101231

IMG 20250219 103909

IMG 20250219 110333

IMG 20250219 103005

IMG 20250219 104420

IMG 20250219 101318

IMG 20250219 134221